قفسه سردخانه ای گالوانیزه طوس مشبک - 2قفسه سردخانه ای گالوانیزه
 • جدید
نظر (0)
1,590,000 تومان
میز چک اوت نوارنقاله L طوس مشبک - 1میز چک اوت نوارنقاله L
 • جدید
نظر (0)
48,000,000 تومان
   گیره چرخشی قاب خور
   گیره چرخشی قاب خور
   گیره چرخشی قاب خور
   گیره چرخشی قاب خور
   گیره چرخشی قاب خور
   گیره چرخشی قاب خور

   گیره چرخشی قاب خور

   نظر (0)
   160,200 تومان

   گیره چرخشی قاب خور اتیکت قیمت گردان لیبل قیمت شلف .

   اجزاء گیره چرخشی قاب خور :

   کلید مخصوص گیره .

   پایه تنظیم .

   پایه چرخشی در جهت دلخواه .

   رنگ را انتخاب کنید. :
   تعداد :
   Write your review

   EU3234363840424446USXX5XSSMLXLXXLXXLArm Length6161,56262,56363,56464,5Bust Circumference8084889296101106111Waist Girth6165697377828792Hip Circumference87919599103108113118

   گیره چرخشی قاب خور اتیکت قیمت گردان لیبل قیمت شلف .

   گیره قیمت
   این گیره‌ها یکی از بادوام ترین گیره هایی هستمند که برای نگهداری از کاست قیمت از آنها استفاده می شود. از این گیره برای نگهداری برچسب های نشانگر قیمت استفاده می شود. شما می توانید برچسب های چاب شده ی خود را به این گیره ها الحاق نمایید.

   مطلبی که بیشتر مشتریان در مورد این گیره بیان می کنند، این است که به دلیل بالا بودن مقاومت این گیره ها، تا چندین هفته خیاتان از ثابت بودن و محکم بودن برچسب قیمت آسوره خواهد بود. همچنین خاطر نشان کرده اند که این گیره ها چندین بار با محصولات و بارهای ما اصابت می کنند و هنوز هیچکدام از آنها هیچ آسیبی یا شکستگی ندیده اند.

   یکی از بهترین خصوصیت هایی که این گیره ها دارند این است که به گونه ای طراحی شده اند که باز و بسته کردن آنها راحت تر شکل بگیرد و هر زمان که فروشنده مایل بودف بتواند برچسب و یا اتکت قیمت را تغییر دهد و برچسب جدید را برای گیره قیمت در نظر بگیرد. قابلیت جا به جایی بالا برچسب ها یکی از بهترین مزیت های این گیره قیمت می باشد.

   اگر قصد دارید که گیره ای برای کاست قیمت خود در نظر بگیرید، این گیره یکی از بهترین پیشنهادهایی می باشد که می توانید با کمترین هزینه تهیه نمایید. در واقع این گیره قیمت بهترین راه حل برای نگهداری از برچچسب و اتیکت قیمت فروشگاهی می باشد که با کمترین قیمت می توانید آن را خریداری نمایید.

   این محصول دارای انعطاف بسیار مناسبی است و به گونه ای تولید می شود که بتواند در برابر ضربات و خم شدن های متوالی، کاملا مقاوم هستند. اگر به دنبال دوام و انعطاف پذیری بیشتری هستید، این محصول می تواند بهترین پیشنهاد برای شما محسوب شود.

   این گیره یکی از بهترین محصولاتی می باشد که هر خرده فروش و عمده ی فروشی متوند از آن برای یادداشت های خود برای نشان دادن قیمت کالاها و محصولات مورد نظر، استفاده نمایید. شما می توانید از این گیره برای نگهداری اتیکت فروشگاهی خود و یا کاست قیمت گذاری استفاده نمایید و ارزش کالاهای خود را با این گیره نمایان کنید.

   استفاده از برچسب و یا اتیکت های قالبی ممکن است تا حدی برای فروشند مشکل ساز باشد. برای مثال در برچسب های اتکتی، ممکن است در اثر رطوبت و گرد و غبار احتمالی، این برچسب های به مرور زمان غیر قابل استفاده شوند یا به صور کامل در اثر برخورد کنده شوند.

   در اتیکت ها نیز ممکن است در اثر نامرغوب بودن مواد اولیه استفاده شده در اتیکت فروشگاهی، در اثر اصابت و یا آسیب های احتمالی شکسته و یا غیر قابل استفاده شوند. گیره فروشگاهی به شما این امکان را می دهد که از اتیکت و برچسب فروشگاهی خود تا حد امکان محلفظت نمایید و آنها را به دلخواه خود در مکانی نصب کنید که کمتر موجب آسیب آنها می شود.

   این محصول دارای چندین عضو می باشد که سبب انعطاف بیشتر گیره شود و در صورتی هر نوع آسیببی بتوان به راحتی، قسمت آسیب دیده را جایگزین کرد. این قسمت های را به عنواین زیر می توان تقسیم بندی کرد:

   کلید مخصوص گیره

   پایه تنظیم

   پایه چرخشی در جهت دلخواه

   این محصول که به عنوان هولدر قیمت فروشگاهی نیز معروف می باشد کاملا از جنس پلاستیک ساخته شده است، تا بتواند در تغییرات آب و هوایی ظاهر خود را از دست ندهد و مانند گیره های فلزی زنگ نزد یا اکسیده نشود. همچنین دلیل استفاده از مواد اولیه پلاستیکی در تولید این کالا بازیافت شدن آسان تر اجزای این گیره قیمت فروشگاهی می باشد.   دیجی راک
   گیره چرخشی قاب خور

   مشخصات

   جنس بدنه
   پلاستیک PVC

   مرجع خاص

   در حال حاضر هیچ نظر مشتری وجود ندارد.

   نظر خود را بنویسید
   گیره چرخشی قاب خور

   احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید