قفسه سردخانه ای گالوانیزه طوس مشبک - 2قفسه سردخانه ای گالوانیزه
  • جدید
نظر (0)
1,590,000 تومان
میز چک اوت نوارنقاله L طوس مشبک - 1میز چک اوت نوارنقاله L
  • جدید
نظر (0)
48,000,000 تومان
آخرین اخبار ما

   حمل و نقل و بازگشت

   تحویل سفارش محموله بسته شما

   بسته ها معمولاً ظرف 2 روز پس از دریافت وجه ارسال می شوند . بعضی از قفسه ها بدلیل کم مصرف بودن در انبار موجود نمی باشد و باید مخصوص سفارش شما تولید شود این نوع سفارش ها معمولا ظرف 4 روز کاری آماده می شوند.

   روش های تحویل سفارش

   1 - تحویل در انبار : کالا در انبار کارخانه تحویل شما می شود و روش ارسال و هزینه های ارسال به عهده شما می باشد. معمولا انبار قفسه های فروشگاهی در مشهد - انبار استند های آجیل و خشکبار آکاربو در تهران - انبار استند های آجیل و خشکبار ایرانی در اصفهان می باشد

   2 - ارسال رایگان 590 شهر ایران : در صورتی که مبلغ خرید بالای 1 میلیون تومان باشد کالای شما از انبار کارخانه ، توسط باربری به اولین باربری نزدیک به شما ، رایگان ارسال می شود. دریافت کالا و هزینه های آن از باربری مربوطه ، به عهده شما می باشد. ارسال رایگان رگال مونتاژ نشده توسط تیپاکس. مونتاژشده توسط باربری

   3 - پس کرایه ( پرداخت کرایه در مقصد ) : کالا را برای شما ارسال میکنیم ، کرایه حمل را زمان دریافت سفارش پرداخت نمایید- مبلغ توسط شرکت مربوط ( پست ، تیپاکس ، باربری پایانه مسافربری ، بابری )  مشخص می شود. شما می توانید نحوه ارسال را به ما پیشنهاد دهید.

   4 - پیش کرایه : هزینه ارسال محاسبه شده ، با انتخاب این گزینه هزینه ارسال به فاکتور شما اضافه می شود. کالا را  بسته بندی و به آدرس شما ارسال می کنیم.

   5 - تیپاکس : هزینه ارسال توسط تیپاکس محاسبه شده و بر روی فاکتور شما اضافه می شود . تحویل سفارش در آدرس شما ( مناطق تحت پوشش تیپاکس ) تحویل داده می شود.

   6 - ارسال توسط پست : کالا هایی که طول آنها کمتر از یک متر و وزن هر بسته کمتر از 25 کیلوگرم باشد را می توان از طریق پست دولتی ارسال کرد. جهت ارسال توسط پست گزینه پیشکرایه را انتخاب نمایید.